Всеукраїнська мережа фахівців і практиків
з регіонального та місцевого розвитку

Послуги в регіонах

Вибір редакції

Як пройти відбір та стати учасником мережі РЕГІОНЕТ

Читати повністю

Короткі рекомендації про те, як взяти участь у відборі до РЕГІОНЕТ і стати учасником мережі

Матеріали базового навчання - відтепер у вільному доступі!

Читати повністю

Матеріали базового навчання для кандидатів на участь у РЕГІОНЕТ викладено на порталі мережі у вільному доступі

Відеозаписи заходів РЕГІОНЕТ та партнерів мережі

Читати повністю

Відеозаписи, зроблені мережею РЕГІОНЕТ: власні заходи та заходи партнерів мережі

Партнери

 
 
  • УАРОР

    Українська асоціація районних та обласних рад

  • АМУ

    Асоціація міст України

  • ВАССР

    Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад

  • Мінрегіон

    Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

  • komsamovr

    Секретаріат Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України

  • www.narda.org.ua

    Асоціація агенцій регіонального розвитку України

  • www.coe.kiev.ua

    Офіс Ради Європи в Україні

  • DESPRO

    Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

  • ІГС

    Інститут громадянського суспільства

  • АММУ

    Асоціація малих міст України

  • НАДУ

    Національна академія державного управління при Президентові України

  • Відродження

    Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження»

  • УНЦПД

    Український незалежний центр політичних досліджень

  • ЦППР

    Центр політико-правових реформ

  • Мережа центрів

    Громадська спілка "Мережа Центрів правової інформації та консультацій"

  • НАСДСУ

    Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України

  • Ресурсний центр

    Центр управління знаннями «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку»

Друге засіданні Ради партнерів мережі РЕГІОНЕТ відбулося 10 червня 2014.

11.06.2014
Друге засіданні Ради партнерів мережі РЕГІОНЕТ відбулося 10 червня у залі засідань Української асоціації районних та обласних рад. Предметом обговорення учасників засідання стали поточні справи та найближчі плани, пов’язані з початком практичної діяльності мережі.

Партнерам було продемонстровано вже розроблений логотип мережі, а також концепцію та стартову сторінку порталу, зокрема сервіс для базового навчання кандидатів. Також було представлено ідею створення фахових спільнот у рамках РЕГІОНЕТ, обговорено можливу участі партнерів у діяльності таких спільнот. У логотипі мережі ми намагалися втілити ідею народження нової якості – у результаті взаємодії різних думок, точок зору окремих людей. Як зелений колір виникає від змішування жовтого та синього, так само нові проекти народжуються в результаті об’єднання зусиль, обміну ідеями та досвідом. Зелений колір, до того ж, є кольором життя та символізує життєздатність продукту, народженого в результаті такої живої взаємодії.

На порталі, розроблення якого наразі продовжується, вже працює сервіс для базового навчання кандидатів на участь у мережі. Вже зараз стартову сторінку порталу можна побачити за його постійною адресою (http://regionet.org.ua/). Поступово вона наповнюватиметься інформацією – насамперед йдеться про розділи "Новини" та "Події". Орієнтовно з початку липня мають запрацювати й усі інші розділи порталу. Базове навчання ми плануємо провести впродовж місяця (з 12 червня по 11 липня). Кожен кандидат отримає персональне запрошення та зможе зареєструватися на порталі для участі у навчанні. Кандидати, які успішно складуть тести, вже з 1 липня зможуть отримати статус учасника РЕГІОНЕТ, відкрити на порталі свої персональні профілі й, таким чином, дати старт практичній діяльності мережі.

Фахові спільноти – групи користувачів порталу, об’єднані спільними інтересами – будуть утворюватися насамперед за тими тематиками, які є найважливішими та найбільш затребуваними. У діяльності спільнот, а також у її плануванні та модеруванні (як ми сподіваємося) братимуть активну участь як учасники мережі, так і наші партнери, експерти, а також споживачі послуг.

З нагоди початку практичної діяльності мережі було домовлено на початку липня провести засідання Ради партнерів, формат якого буде розширеним та публічним: з онлайн-трансляцією та з прес-конференцією для ЗМІ (за участю партнерів та учасників мережі).

Усі учасники засідання відзначили важливість успішного становлення мережі РЕГІОНЕТ. Зараз високою як ніколи є потреба у людях, які вміють на практиці розвивати території та громади. Тож, виявлення таких фахівців та їх об’єднання у всеукраїнську мережу стане важливою складовою інституційної спроможності щодо практичного запровадження суспільних реформ у сфері децентралізації, місцевого самоврядування, регіонального та місцевого розвитку.