Всеукраїнська мережа фахівців і практиків
з регіонального та місцевого розвитку

Послуги в регіонах

Вибір редакції

Як пройти відбір та стати учасником мережі РЕГІОНЕТ

Читати повністю

Короткі рекомендації про те, як взяти участь у відборі до РЕГІОНЕТ і стати учасником мережі

Матеріали базового навчання - відтепер у вільному доступі!

Читати повністю

Матеріали базового навчання для кандидатів на участь у РЕГІОНЕТ викладено на порталі мережі у вільному доступі

Відеозаписи заходів РЕГІОНЕТ та партнерів мережі

Читати повністю

Відеозаписи, зроблені мережею РЕГІОНЕТ: власні заходи та заходи партнерів мережі

Партнери

 
 
  • УАРОР

    Українська асоціація районних та обласних рад

  • АМУ

    Асоціація міст України

  • ВАССР

    Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад

  • Мінрегіон

    Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

  • komsamovr

    Секретаріат Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України

  • www.narda.org.ua

    Асоціація агенцій регіонального розвитку України

  • www.coe.kiev.ua

    Офіс Ради Європи в Україні

  • DESPRO

    Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

  • ІГС

    Інститут громадянського суспільства

  • АММУ

    Асоціація малих міст України

  • НАДУ

    Національна академія державного управління при Президентові України

  • Відродження

    Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження»

  • УНЦПД

    Український незалежний центр політичних досліджень

  • ЦППР

    Центр політико-правових реформ

  • Мережа центрів

    Громадська спілка "Мережа Центрів правової інформації та консультацій"

  • НАСДСУ

    Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України

  • Ресурсний центр

    Центр управління знаннями «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку»

Як має виглядати адмінбудівля нового формату: новий посібник від експертів Програми"U-LEAD з Європою"

15.02.2019

30 січня 2019 року в Києві відбувся форум "Демократизація адмінбудівель в Україні: архітектурний погляд". В події взяли участь представники архітектурної спільноти зі Стокгольма, Львова, Києва, Уряду України та голови громад. Під час заходу було презентовано посібник "Досвід фізичного створення ЦНАП у рамках Початкової Фази Програми "U-LEAD з Європою".

Посібник є першим в Україні комплексним збірником, створеним провідними українськими експертами напряму з покращення якості надання адміністративних послуг населенню "U-LEAD з Європою" на основі досвіду Початкової Фази Програми, в якому подано практичні рекомендації для фізичного створення, модернізації та візуального оформлення приміщень Центрів надання адміністративних послуг.

Рекомендації Посібника базуються на кращих практиках напрацьованих у 26 пілотних громадах Початкової Фази (2016-2018) та будуть використані у створенні та модернізації до 600 ЦНАП у процесі реалізації Фази Впровадження (2018-2020). Завантажити Посібник можна на сайті напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми "U-LEAD з Європою": https://tsnap.ulead.org.ua.

З нагоди презентації посібника Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України звернувся до керівників ЦНАПів: "Центри надання адміністративних послуг – це, в першу чергу, обличчя влади. І у цьому контексті, кожен українець, звертаючись до ЦНАПів, має отримувати послуги якісно, швидко та в комфортних умовах. Загалом в Україні відкрито 775 ЦНАПів (у 2018 році - 44 нових ЦНАПи), і я вдячний нашим міжнародним партнерам, які допомагають нам, спільно з органами місцевого самоврядування, створювати та модернізувати ЦНАП, як архітектурно так і інституційно". Урядовець підкреслив, що тільки за 2018 рік місцеві бюджети від ЦНАПів отримали додатково 3,4 млрд грн.

"Діти, школярі, студенти, державні службовці, лікарі, медсестри, всі люди заслуговують того, щоб проводити час у затишних і комфортних приміщеннях та середовищі. Я сподіваюся, що посібник, розроблений і протестований Програмою "U-LEAD з Європою", буде використаний якомога більшою кількістю громад для створення Центрів надання адміністративних послуг, де співробітники, а також відвідувачі ЦНАП почуватимуться безпечно, комфортно та привітно", відзначив Камеран Худур, перший секретар Посольства Швеції, Програмний директор "U-LEAD з Європою" від Sida. 

Під час Форуму відбулася дискусія щодо нових форм та змісту адміністративних будівель за участі Віктора Зотова — архітектора та засновника архітектурного бюро ZOTOV&CO та освітньої платформи СANactions, Тараса Лилика, завідувача сектору з питань технічних вимог до пріоритетних проектів будівництва Департаменту впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Лінди Куммель — архітектора, експерта з міських просторів, Шведського національного центру архітектури та дизайну ArkDes, м. Стокгольм, Швеція, Юліана Чаплінського — головного Архітектора м. Львів, Ольги Калініченко — регіонального координатора напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми "U-LEAD з Європою" та ін.