Всеукраїнська мережа фахівців і практиків
з регіонального та місцевого розвитку

Послуги в регіонах

Вибір редакції

Як пройти відбір та стати учасником мережі РЕГІОНЕТ

Читати повністю

Короткі рекомендації про те, як взяти участь у відборі до РЕГІОНЕТ і стати учасником мережі

Матеріали базового навчання - відтепер у вільному доступі!

Читати повністю

Матеріали базового навчання для кандидатів на участь у РЕГІОНЕТ викладено на порталі мережі у вільному доступі

Відеозаписи заходів РЕГІОНЕТ та партнерів мережі

Читати повністю

Відеозаписи, зроблені мережею РЕГІОНЕТ: власні заходи та заходи партнерів мережі

Партнери

 
 
  • УАРОР

    Українська асоціація районних та обласних рад

  • АМУ

    Асоціація міст України

  • ВАССР

    Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад

  • Мінрегіон

    Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

  • komsamovr

    Секретаріат Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України

  • www.narda.org.ua

    Асоціація агенцій регіонального розвитку України

  • www.coe.kiev.ua

    Офіс Ради Європи в Україні

  • DESPRO

    Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

  • ІГС

    Інститут громадянського суспільства

  • АММУ

    Асоціація малих міст України

  • НАДУ

    Національна академія державного управління при Президентові України

  • Відродження

    Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження»

  • УНЦПД

    Український незалежний центр політичних досліджень

  • ЦППР

    Центр політико-правових реформ

  • Мережа центрів

    Громадська спілка "Мережа Центрів правової інформації та консультацій"

  • НАСДСУ

    Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України

  • Ресурсний центр

    Центр управління знаннями «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку»

Перегляд профілю учасника

Кіященко Ганна Василівна

Повернутись до списку учасників мережі
Місто: Полтава
Організація (місце діяльності): Полтавська філія Суспільної служби України
Посада (статус): голова
Інтернет-сторінка: ssu-poltava.org/
Ступінь володіння іноземними мовами: російською досконало, ангійською можу читати та писати.
Відомості про освіту: 1998 – 1999рр. Інститут розвитку людини, курс перепідготовки на факультеті “Соціологія”. 1992р. Спецкурс “Бухгалтерський облік на підприємстві ” при Полтавській комерційній школі. 1972 – 1977рр. Дніпропетровський гірничий університет, геологічний факультет, спеціальність інженер-геофізик. Стажування, тренінги, семінари Липень 2014 року Регіональна літня академія(Бєларусь, Україна, Молдова) «Зміцнення систем навчання протягом життя та освіти дорослих». Листопад 2013 р. успішне завершення курсу дистанційного навчання «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку -3», Швейцарсько-український проект Підтримка децентралізації в Україні. 2012 р. Літня академія освіти дорослих, Представництво DVV International в Україні «Створення та розвиток Центрів освіти дорослих в країнах східного партнерства». Березень 2012 року – тренінг в в Бонні для програмних директорів та координаторів dvv international Ukraine з України, Молдови та Бєларусі. 2011 р. Навчальна поїздка у місто Реген (Німеччина) для ознайомлення з досвідом роботи Німецьких Вищих народних шкіл. Напрямок навчання – «Орієнтовне планування й підвищення кваліфікації керівників курсів у галузі освіти дорослих». 2011 р. Навчальний візит до Європарламенту та Британського парламенту в складі делегації лідерів громадянського суспільства з України та Молдови та представників місцевої влади з метою вивчення досвіду співпраці влади з громадським сектором. Жовтень 2010 року – навчальний візит до Німеччини з метою вивчення досвіду організації Освіти для дорослих, діяльності Німецьких народних шкіл. 2007 р. – 2008 р. Стажування за Програмою LGI «Реформування місцевих органів влади і державних служб» (LGI Policy Fellowship Program) Інституту відкритого суспільства (Будапешт). 2008 рік Стажування для експертів з регіональних мозкових центрів в Українському центрі економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова в рамках програми "Розвиток Публічної Політики в Регіонах". – отримала сертифікат фасилітатора Відкритого простору після проходження тренінгів UCAN. 2004 рік Стажування в громадських та державних організаціях Німеччини по програмі „Надання соціальних послуг населенню" та вивчення роботи представництв Європейських громадських організацій в Брюсселі. 2002 рік Стажування в Центрі Волонтаріату, м.Люблін, Польща. 2000 рік Навчання в Institute for Tranig and Development у США по програмі "Роль недержавних організацій в суспільній політиці і захисті прав людини».
Відомості про професійний досвід: 1999 – 2014рр. Керівник проектів ПФССУ та тренер за темами: «Прозора адміністрація – участь суспільства», «Громадянське представництво», «Аналіз публічної політики», «Європейський досвід співпраці урядового та громадського секторів", «Як налагодити ефективну співпрацю Громадської ради з органом влади», „Методи лобіювання та представництва інтересів громади, створення груп представництва інтересів ”, «Роль жінок у процесах прийняття рішень та рівні права і можливості щодо участі в державному управлінні та громадському секторі», «Права та обов’язки депутата місцевої ради», «Методологія проведення громадських слухань» т і.н. 2009 – 2013рр. Регіональний представник програми «Бібліоміст в Полтавській області Координація діяльності програми «Бібліоміст» в Полтавській області, встановлення та розвиток партнерських стосунків між бібліотеками області , місцевою владою, Інтернет-провайдерами, НУО та іншими зацікавленими сторонами, для бібліотек головна контактна особа від IREX, Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів. 2011-2012 рр. Регіональний представник Представництва DVV International в Україні(Інститут міжнародного співробітництва німецької асоціації Народних університетів) «Створення та розвиток Центрів освіти дорослих в країнах східного партнерства» в Полтавській області. 2009-2011рр. Керівник робочої групи в Проекті «Посилення громадянського суспільства через кордони для розвитку демократії». Виконавець:Euclid Network (Великобританія), Партнери:Ресурсний центр ГУРТ , Творчий центр ТЦК (Україна), Contact Center (Молдова), World Window (Молдова), CReDO (Молдова), FDSC (Румунія), European Exchange (Німеччина) 2007 – 2010рр. Представник проекту «Польсько-український центр громадської освіти». Залучення до дистанційного навчання представників ОМС, державних адміністрацій, громадських організацій за модулями - Неурядові організації, Публічна адміністрація, Європейська інтеграція, Якість в адміністрації, Е-адміністрація, Суспільна комунікація, Місцевий розвиток та екологія, Публічна адміністрація – польський досвід та організація навчальних візитів для учасників дистанційного до Люблінського воєводства. 2001 – 2007 рр. Представник та тренер Програми ІАТР (Програма розширення Доступу та навчань Інтернет) в Полтавській області, IREX, Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів. 1992 – 1998 рр. Відповідальний секретар Полтавського крайового об’єднання “Просвіта; головний бухгалтер. 1977 – 1992рр. Геофізик, старший геофізик Полтавської експедиції з геофізичних досліджень у свердловинах.
Створено послуг: 8
Написати приватне повідомлення