Всеукраїнська мережа фахівців і практиків
з регіонального та місцевого розвитку

Послуги в регіонах

Вибір редакції

Вийшов з друку третій номер часопису "СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ"

Читати повністю

Не вказано

Відеозаписи заходів РЕГІОНЕТ та партнерів мережі

Читати повністю

Відеозаписи, зроблені мережею РЕГІОНЕТ: власні заходи та заходи партнерів мережі

Як пройти відбір та стати учасником мережі РЕГІОНЕТ

Читати повністю

Короткі рекомендації про те, як взяти участь у відборі до РЕГІОНЕТ і стати учасником мережі

Партнери

 
 
  • УАРОР

    Українська асоціація районних та обласних рад

  • АМУ

    Асоціація міст України

  • ВАССР

    Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад

  • Мінрегіон

    Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

  • komsamovr

    Секретаріат Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України

  • www.narda.org.ua

    Асоціація агенцій регіонального розвитку України

  • www.coe.kiev.ua

    Офіс Ради Європи в Україні

  • DESPRO

    Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

  • ІГС

    Інститут громадянського суспільства

  • АММУ

    Асоціація малих міст України

  • НАДУ

    Національна академія державного управління при Президентові України

  • Відродження

    Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження»

  • УНЦПД

    Український незалежний центр політичних досліджень

  • ЦППР

    Центр політико-правових реформ

  • Мережа центрів

    Громадська спілка "Мережа Центрів правової інформації та консультацій"

  • НАСДСУ

    Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України

  • Ресурсний центр

    Центр управління знаннями «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку»

Учасники

Алексієнко Наталя Миколаївна
Алещенко Богдан Миколайович
Антипенко Наталія Іванівна
Атнажева Лілія Михайлівна
Бабич Олександр Борисович
Бабкова Ганна Василівна
Балуєва Олена Миколаївна
Безус Роман Миколайович
Беренда Сергій Васильович
Бичков Олександр Федорович
Бичкова Лариса Миколаївна
Бібік Наталя Валеріївна
Близнюк Анжела Михайлівна
Бобровська Олена Юріївна
Бова Юрій Анатолійович
Бойко Наталія Іванівна
Борова Ганна Олександрівна
Бородіна Оксана Анатоліївна
Брижань Ірина Анатоліївна
Будянський Максим Вікторович
Бушеєв Костянтин Валерійович
Вакарова Віталія Василівна
Васильченко Галина Василівна
Васьковець Роман Вячеславович
Ващук Сергій Леонідович
Вдовенко Юрій Станіславович
Величко Наталія Геннадіївна
Венгер Олег Миколайович
Виставна Юлія Юріївна
Вишневський Олександр Сергійович
Волошинський Олександр Олександрович
Ворожейкін Олексій Олександрович
Гаврилов Олексій Валерійович
Гамера Володимир Зиновійович
Гапоник Світлана Володимирівна
Горблюк Сергій Анатолійович
Гранкін Сергій Олександрович
Гулич Ольга Іванівна
Дегтярьова Ірина Олександрівна
Дейнеко Людмила Вікторівна
Денисенко Наталя Іванівна
Дзега Володимир Дмитрович
Димченко Олена Володимирівна
Дробенко Григорій Олексійович
Дружиніна Марія Андріївна
Дубініна Марина Валентинівна
Дудка Олександр Олексійович
Дунаєв Ігор Володимирович
Дяченко Олексій Валерійович
Єременко Надія Іванівна
Єременко Наталія Олександрівна
Єрмакова Ольга Анатоліївна
Жовтило Леонід Борисович
Забарна Елеонора Миколаївна
Запорожець Тетяна Валеріївна
Зубарєв Олександр Миколайович
Іваніна Олександр Васильович
Кавунець Андрій Володимирович
Камаса Маргарита Валеріївна
Карпалюк Ігор Тимофійович
Кашевський Василь В‘ячеславович
Кизим Микола Олександрович
Кисель Сергій Григорович
Кімакович Віктор Євстахійович
Кіященко Ганна Василівна
Кобзарев Олександр Володимирович
Ковалів Марія Іванівна
Коваль В’ячеслав Михайлович
Коваль Дмитро В'ячеславович
Ковра Ірина Віталіївна
Козлюк Олена Олександрівна
Коломієць Валерій Миколайович
Копилова Юлія Юріївна
Корнієвський Сергій Володимирович
Красільнікова Тетяна Валеріївна
Крижанівський Володимир Петрович
Кримова Ольга Яковлівна
Кропельницька Світлана Орестівна
Крушинська Алла Вікторівна
Кубарь Олексій Миколайович
Кузьменко Віктор Петрович
Кузьменко Ніна Володимирівна
Кулініч Олег Васильович
Купчак Павло Миронович
Куруч Віталій Георгійович
Куюмчян Мгер Санасарович
Латинін Микола Анатолійович
Левченко Олег Васильович
Лєта Дмитро Володимирович
Литвин Галина Петрівна
Лозюк Юлія Володимирівна
Лукша Олег Васильович
Ляшенко Вячеслав Іванович
Майдич Ольга Анатоліївна
Майорчак Наталія Григорівна
Малько Юлія Сергіївна
Мартишко Андрій Миколайович
Марченко Віктор Миколайович
Марчук Микола Петрович
Матвеєва Ольга Юріївна
Матюшенко Ігор Юрійович
Мельничук Ігор Васильович
Миргород Юрій Володимирович
Мінакова Катерина Василівна
Міщан Олександр Олександрович
Молодан Алім Вікторович
Молоканова Валентина Михайлівна
Муха Катерина Миколаївна
Нагорний Андрій Ігоревич
Назарчук Сергій Леонідович
Нелюбов Андрій Олексійович
Немикіна Людмила Петрівна
Нецвітайло Вікторія Олександрівна
Нікітіна Ірина Степанівна
Новікова Алла Володимирівна
Ободець Роман Васильович
Оленковська Лариса Павлівна
Ольшевський Віктор Валентинович
Орлов Дмитро Вадимович
Осовець Олександр Сергійович
Охременко Сергій Володимирович
Пак Христина Романівна
Парасюк Ігор Львович
Парфьонова Ганна Василівна
Пархоменко Анатолій Сергійович
Патютка Тетяна Володимирівна
Пенцко Олена Миколаївна
Підгорна Анна Андріївна
Покровська Олена Юріївна
Полеонок Леся Олегівна
Полтавець Валентина Дмитрівна
Пономаренко Віра Володимирівна
Пронькіна Галина Степанівна
Проскурнін Володимир Вікторович
Проць Надія Михайлівна
Радченко Вікторія Вікторівна
Рашкевич Тарас-Дмитро Теодорович
Римарук Петро Васильович
Романюк Ірина Михайлівна
Рохов Руслан Олегович
Рохова Наталія Абібуллаївна
Самар Микола Іванович
Севрук Віталіна Петрівна
Селиверстов Юрій Борисович
Сидоренко Наталя Олегівна
Сінчук Юрій Михайлович
Сітов Веніамін Іванович
Соколовська Валентина Валентинівна
Солдак Мирослава Олексіївна
Солдатова Ірина Вікторівна
Станкевич-Волосянчук Оксана Ігорівна
Сучков Євген Іванович
Сущенко Світлана Анатоліївна
Татаренкова Ольга Віталіївна
Тесновський Петро Володимирович
Тихонова Дарія Володимирівна
Тімшина Світлана Вікторівна
Токар Роман Михайлович
Трофименко Ганна Сергіївна
Троян Алла Петрівна
Усань Оксана Василівна
Федів Іван Осипович
Федорук Георгій Ярославович
Федюк Василь Миколайович
Халимендик Павло Олексійович
Целіщев Леонід Іванович
Целіщева Олександра
Циб Ганна Василівна
Чайківський Андрій Михайлович
Чередниченко Володимир Анатолійович
Черен Ольга Миколаївна
Чернов Дмитро Сергійович
Чмут Жанна Миколаївна
Чуєва Ольга Олександрівна
Чукас Ольга Теодорівна
Шашкова Тетяна Іванівна
Шевченко Ольга Валеріївна
Шевчук Володимир Анатолійович
Шикеринець Ігор Станіславович
Шкурат Іван Вікторович
Ярошенко Ігор Васильович
Яскевич Андрій

Експерти

Colin Maddock
Dominik Papenheim
Lytvynenko Olena
Solovyov Anatoliy
Абрам'юк Ігор
Бакаленко Б.В.
Берданова Ольга Володимирівна
Бриль Марина
Вакуленко Володимир Миколайович
Григоращенко Ольга Олександрівна
Гринчук Наталія
Кіндратів Віталій Зіновійович
Ключник Наталія Леонідівна
Кордуба Ірина Богданівна
Лазаренко Наталія Петрівна
Нижник Олена Михайлівна
Орловський Олексій
Ососінська Анна
Полтавець Валентина
Романюк Сергій Андрійович
Тертишина Олена
Ткачук Анатолій Федорович
Федюк Василь Миколайович
Загальна кількість учасників мережі: 182

Список учасників мережі в онлайн-режимі поповнюється фахівцями, які успішно склали тести з усіх навчальних курсів, включених до програми базового навчання

Фахові спільноти

Фахові спільноти об'єднують учасників за напрямками/тематикою пропонованих ними послуг.