Всеукраїнська мережа фахівців і практиків
з регіонального та місцевого розвитку

Послуги в регіонах

Вибір редакції

Як пройти відбір та стати учасником мережі РЕГІОНЕТ

Читати повністю

Короткі рекомендації про те, як взяти участь у відборі до РЕГІОНЕТ і стати учасником мережі

Матеріали базового навчання - відтепер у вільному доступі!

Читати повністю

Матеріали базового навчання для кандидатів на участь у РЕГІОНЕТ викладено на порталі мережі у вільному доступі

Відеозаписи заходів РЕГІОНЕТ та партнерів мережі

Читати повністю

Відеозаписи, зроблені мережею РЕГІОНЕТ: власні заходи та заходи партнерів мережі

Партнери

 
 
  • УАРОР

    Українська асоціація районних та обласних рад

  • АМУ

    Асоціація міст України

  • ВАССР

    Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад

  • Мінрегіон

    Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

  • komsamovr

    Секретаріат Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України

  • www.narda.org.ua

    Асоціація агенцій регіонального розвитку України

  • www.coe.kiev.ua

    Офіс Ради Європи в Україні

  • DESPRO

    Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

  • ІГС

    Інститут громадянського суспільства

  • АММУ

    Асоціація малих міст України

  • НАДУ

    Національна академія державного управління при Президентові України

  • Відродження

    Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження»

  • УНЦПД

    Український незалежний центр політичних досліджень

  • ЦППР

    Центр політико-правових реформ

  • Мережа центрів

    Громадська спілка "Мережа Центрів правової інформації та консультацій"

  • НАСДСУ

    Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України

  • Ресурсний центр

    Центр управління знаннями «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку»

Регіональний веб-портал адміністративних послуг Запорізької області отримав обладнання від Федерального Уряду Німеччини

08.09.2017
У рамках реалізації Програми зміцнення спроможності територіальних громад для прийняття внутрішньо переміщених осіб між Запорізькою облдержадміністрацією та компанією GIZ відбулося підписання угоди про співпрацю. Документ підписали голова ОДА Костянтин Бриль та радник проекту "Ініціативи інфраструктурної програми для України" Андрій Гарбуза.

Керівник облдержадміністрації висловив щиру вдячність за підтримку німецькій федеральній компанії.

- З компанією GIZ Запорізька область активно співпрацює вже впродовж кількох років. Першим таким кроком стала допомога у виготовленні та побудові модульного містечка на суму майже 1,5 мільйона євро. Також наша співпраця стосується реалізації проектів з енергоефективності, дистанційного навчання, розвитку соціальної інфраструктури та проекту з психосоціальної підтримки, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Відповідно до  угоди про співпрацю німецька сторона передала сервери та ліцензійне програмне забезпечення, що допоможе облдержадміністрації створити регіональний веб-портал адмінпослуг області та запровадити надання адміністративних та інших публічних послуг в електронній формі. Загальна вартість обладнання становить більше 584 тисяч гривень.

Майбутній портал дозволить мінімізувати корупційні ризики, зменшити часові та транспортні витрати населення на отримання адміністративних послуг і стане джерелом актуальної інформації для громадян. Цей ресурс допоможе знаходити необхідні документи та процедури, записатися на прийом до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу) за допомогою електронної черги, самостійно формувати необхідні документи з використанням електронного цифрового підпису, зберігати електронні копії особистих документів, виданих адміністративних актів і документів дозвільного характеру, отримати необхідні консультації та інформацію про стан розгляду адміністративних запитів.

- Ми допомагаємо управлінням соціального захисту населення та центрам надання адміністративних послуг різного рівня організувати й налагодити їх роботу та облаштувати необхідним матеріально-технічним забезпеченням. І сьогодні ми передаємо ці сервери та ліцензійне програмне забезпечення, що дозволить спростити доступ до отримання адмінпослуг, підвищити якість їх надання, мінімізувати корупційні ризики та зменшити часові та транспортні витрати населення для отримання таких послуг, - зазначив радник проекту "Ініціативи інфраструктурної програми для України" Андрій Гарбуза.

Зі свого боку Костянтин Бриль підкреслив, що оновлений регіональний веб-портал адміністративних послуг Запорізької області дозволить не лише виконати законодавчі вимоги щодо належного функціонування центрів надання адмінпослуг, а й забезпечить організацію електронного документообігу між центрами та суб’єктами надання адміністративних послуг.

- На сьогодні в області діють 34 центри надання адміністративних послуг: 20 – при всіх райдержадміністраціях; у чотирьох  містах обласного значення; п’ять  – у об’єднаних територіальних громадах та ще п’ять - в обласному центрі. Вважаю, що після їх об’єднання у веб-портал  жителі регіону відчують значне покращення  якості та швидкості отримання відповідних послуг. Найважливіше, що ми отримуємо – позитив для запорізьких громадян. Оскільки регіональний веб-портал дозволить підвищити якість надання адмінпослуг. Жителі області витрачатимуть значно менше часу та зусиль, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Перевагами нового технічного забезпечення та порталу адміністративних послуг зможуть скористатися всі жителі Запорізької області, у тому числі вимушено переміщені особи, які проживають на території області.

За матеріалами www.zoda.gov.ua

Фотогалерея