Короткі рекомендації про те, як взяти участь у відборі до РЕГІОНЕТ і стати учасником мережі
| |||
|
Короткі рекомендації про те, як взяти участь у відборі до РЕГІОНЕТ і стати учасником мережі
Матеріали базового навчання для кандидатів на участь у РЕГІОНЕТ викладено на порталі мережі у вільному доступі
Відеозаписи, зроблені мережею РЕГІОНЕТ: власні заходи та заходи партнерів мережі
Наш колега, учасник РЕГІОНЕТ Олександр ДУДКА у своєму дописі в нашій фейсбук-групі пропонує обговорити деякі важливі питання, які виникають у ході цього процесу (цитуємо):
1) що може стати стимулом для тих громад, які не бажають приєднуватись?
2) які фактографічні показники потрібно брати до уваги, при обранні того, чи іншого варіанту об'єднання, якщо є декілька центрів тяжіння (у послідовності важливості цих показників)?
3) які існують типові проекти об’єднаних громад, які можна буде профінансувати за рахунок ДФРР?
4) який математично визначений інтегральний показник «якості об’єднаня» може бути обрано для відображення рівня якості об’єднання громад на карті області?
Оскільки далеко не всі учасники мережі увійшли до фейсбук-групи, то пропоную попереднє експрес-обговорення провести тут - шляхом додавання коментарів до цієї сторінки.
При додаванні коментаря вказуйте, будь ласка, порядковий номер питання, якого ваш коментар стосується. Якщо у когось є інші питання для обговорення - пропонуйте. Ми додамо їх до переліку, продовжуючи відповідно нумерацію.
За результатами обговорення ми спробуємо узагальнити висловлені міркування й запропонувати їх експертам та урядовцям, що розробляли відповідні акти законодавства та методологію формування спроможних громад.
Пропонуємо обговорення завершити до 12 травня, а узагальнення - до 14 травня.
Секретаріат