Всеукраїнська мережа фахівців і практиків
з регіонального та місцевого розвитку

Послуги в регіонах

Вибір редакції

Як пройти відбір та стати учасником мережі РЕГІОНЕТ

Читати повністю

Короткі рекомендації про те, як взяти участь у відборі до РЕГІОНЕТ і стати учасником мережі

Матеріали базового навчання - відтепер у вільному доступі!

Читати повністю

Матеріали базового навчання для кандидатів на участь у РЕГІОНЕТ викладено на порталі мережі у вільному доступі

Відеозаписи заходів РЕГІОНЕТ та партнерів мережі

Читати повністю

Відеозаписи, зроблені мережею РЕГІОНЕТ: власні заходи та заходи партнерів мережі

Партнери

 
 
  • УАРОР

    Українська асоціація районних та обласних рад

  • АМУ

    Асоціація міст України

  • ВАССР

    Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад

  • Мінрегіон

    Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

  • komsamovr

    Секретаріат Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України

  • www.narda.org.ua

    Асоціація агенцій регіонального розвитку України

  • www.coe.kiev.ua

    Офіс Ради Європи в Україні

  • DESPRO

    Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

  • ІГС

    Інститут громадянського суспільства

  • АММУ

    Асоціація малих міст України

  • НАДУ

    Національна академія державного управління при Президентові України

  • Відродження

    Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження»

  • УНЦПД

    Український незалежний центр політичних досліджень

  • ЦППР

    Центр політико-правових реформ

  • Мережа центрів

    Громадська спілка "Мережа Центрів правової інформації та консультацій"

  • НАСДСУ

    Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України

  • Ресурсний центр

    Центр управління знаннями «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку»

Цьогоріч проекти, що фінансуватимуться державним фондом регіонального розвитку, враховуватимуть вимоги щодо доступності маломобільних верств населення до закладів

25.05.2017
Про стан підготовки до реалізації інвестиційних проектів регіонального розвитку із залученням державних коштів у 2017 році поінформувала під час сьогоднішньої прес-конференції начальник управління міжнародного співробітництва та інвестицій обласної державної адміністрації Ганна Жебчук.

Як зазначила посадовець, наразі основним джерелом фінансування проектів, які підтримуються державою, є Державний фонд регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевими бюджетами зазначених проектів на рівні не менше 10%. У 2017 році з урахуванням змін, внесених до ст. 24-1 Бюджетного кодексу України, дещо змінено підходи щодо оцінки та відбору проектів Державного фонду регіонального розвитку та можливостей використання відповідних ресурсів.

Зміни стосуються спрямованості коштів. Зокрема, цьогоріч проекти повинні бути зосереджені на розвитку спортивної інфраструктури (на менше 10% від ліміту коштів, котрі передбачені області). Також не менше 10% коштів фонду спрямовуються як цільові на заходи з енергоефективності в освітніх установах та закладах охорони здоров’я.

"Всі інвестиційні проекти, котрі фінансуватимуться у 2017 році з Державного фонду регіонального розвитку, повинні враховувати вимоги щодо доступності маломобільних верств населення до всіх закладів, включати організацію їх роботи з використанням енергоефективних технологій, сучасних систем опалення, освітлення", - наголосила Ганна Жебчук.

На 2017 рік Мінрегіоном доведено Чернівецькій області індикативний обсяг коштів державного фонду регіонального розвитку на 2017 рік в сумі 98,6 млн. грн. Зокрема, 41,7 млн. грн. цьогоріч спрямують на продовження будівництва ДНЗ в с. Карапчів Вижницького району та загальноосвітньої школи в с. Рідківці Новоселицького району, реконструкцію системи водопостачання та водозабезпечення с. Кельменці Чернівецької області робіт.

Наразі за результатами попереднього конкурсного відбору регіональною комісією відібрано 4 проекти з розвитку спортивної інфраструктури  області на суму  11,1 млн. грн., в рамках яких, зокрема, передбачається реконструкція туристичної бази в с. Банилів-Підгірний Сторожинецького району та басейну багатопрофільного ліцею в м. Чернівцях, капітальний ремонт спортивного майданчика в с. Тереблече Глибоцького району і стадіону в с. Перебиківці Хотинського району.

Очікують своєї реалізації 5 проектів із впровадження енергоефективних заходів в закладах освіти (на суму 12,3 млн. грн.) та медичних установах краю (в розмірі 11 млн. грн.). Зокрема, за рахунок останніх буде можливість здійснити капітальні ремонти Кіцманської ЦРЛ та приміщень відділень "Лікарні швидкої медичної допомоги" в м. Чернівцях.

Крім того, погодження на фінансування (38,8 млн. грн.), у цьому році очікують 9 проектів, що розглядались на загальних підставах. Вони стосуються завершення будівництва загальноосвітньої школи в с. Йорданешти Глибоцького району та добудови НВК в с. Тернавка Герцаївського району; реконструкції, будівництва та капітальних ремонтів обласних та районних закладів охорони здоров’я.

"Сподіваємося, що проекти від нашої області будуть погоджені 25 травня 2017 року Міжвідомчою комісією при Мінрегіоні України, що дозволить реалізовувати їх до кінця поточного року", - підсумувала начальник профільного управління.

За матеріалами bukoda.gov.ua