Всеукраїнська мережа фахівців і практиків
з регіонального та місцевого розвитку

Послуги в регіонах

Вибір редакції

Як пройти відбір та стати учасником мережі РЕГІОНЕТ

Читати повністю

Короткі рекомендації про те, як взяти участь у відборі до РЕГІОНЕТ і стати учасником мережі

Матеріали базового навчання - відтепер у вільному доступі!

Читати повністю

Матеріали базового навчання для кандидатів на участь у РЕГІОНЕТ викладено на порталі мережі у вільному доступі

Відеозаписи заходів РЕГІОНЕТ та партнерів мережі

Читати повністю

Відеозаписи, зроблені мережею РЕГІОНЕТ: власні заходи та заходи партнерів мережі

Партнери

 
 
  • УАРОР

    Українська асоціація районних та обласних рад

  • АМУ

    Асоціація міст України

  • ВАССР

    Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад

  • Мінрегіон

    Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

  • komsamovr

    Секретаріат Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України

  • www.narda.org.ua

    Асоціація агенцій регіонального розвитку України

  • www.coe.kiev.ua

    Офіс Ради Європи в Україні

  • DESPRO

    Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

  • ІГС

    Інститут громадянського суспільства

  • АММУ

    Асоціація малих міст України

  • НАДУ

    Національна академія державного управління при Президентові України

  • Відродження

    Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження»

  • УНЦПД

    Український незалежний центр політичних досліджень

  • ЦППР

    Центр політико-правових реформ

  • Мережа центрів

    Громадська спілка "Мережа Центрів правової інформації та консультацій"

  • НАСДСУ

    Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України

  • Ресурсний центр

    Центр управління знаннями «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку»

Всеукраїнський семінар аграріїв пройшов на Прикарпатті

05.10.2018

"Землеробство – продовольча, економічна та екологічна безпека України" – такою була тема Всеукраїнського семінару, який днями відбувся на Івано-Франківщині.

Захід зібрав широке учасників як із столиці нашої держави, так і з Вінниччини Волині, Житомирщини, Львівщини, Полтавщини та Тернопілля, котрі посвятили своє життя сільському господарству, зокрема, аграрній науці, представників департаменту агропромислового розвитку обласної та профільних управлінь районних державних адміністрацій і фермерів Прикарпаття.

Як зазначив у вітальному слові до учасників Всеукраїнського семінару керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій, саме завдяки науковим дослідженням та розробкам вчених – аграріїв у сільськогосподарське виробництво впроваджуються новітні технології, які є основним чинником у зростанні урожайності сільськогосподарських культур та продуктивності тварин. А це, в свою чергу, – збільшення обсягів виробництва аграрної продукції і тим самим забезпечення продовольчої безпеки нашої держави.

Зокрема, посадовець відмітив, що ще десяток років тому рекордною вважалась урожайність зернових на рівні 30 - 40 центнерів з гектара, а вже сьогодні нікого не здивуєш вдвічі більшими показниками, які мають наші місцеві сільгосппідприємства, котрі застосовують передові технології використовуючи перш за все високо репродукційне насіння та сучасну сільськогосподарську техніку та обладнання.

За словами Романа Маланія, "кузнею" кадрів для підприємств агропромислового комплексу є аграрні навчальні заклади, один з яких в нашій області – Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету, котрий на моє переконання в повній мірі забезпечує аграрну галузь висококваліфікованими профільними спеціалістами.

Заклад, очолюваний знаним на Прикарпатті аграрієм Богданом Костюком успішно розвивається, зміцнюється його матеріально-технічна база, а найголовніше – налагоджено тісну співпрацю з сільськогосподарськими підприємствами, де студенти на практиці закріплюють отримані у коледжі знання.

Практична частина семінару пройшла на базі філії "Перспектив" ПрАТ "Зернопродукт МХП", де його учасники ознайомились із сучасними технологіями вирощування та зберігання сільськогосподарських культур.

Родзинкою заходу стала безпосередня участь півсотні студентів Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету та аграрних коледжів Національного університету біоресурсів і природокористування.

Налагодження співпраці між аграрними навчальними закладами та сільськогосподарськими підприємствами сприяє працевлаштуванню молодих спеціалістів, а найголовніше – стримує відтік трудових ресурсів за межі України.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

За матеріалами www.if.gov.ua