Всеукраїнська мережа фахівців і практиків
з регіонального та місцевого розвитку

Послуги в регіонах

Вибір редакції

Як пройти відбір та стати учасником мережі РЕГІОНЕТ

Читати повністю

Короткі рекомендації про те, як взяти участь у відборі до РЕГІОНЕТ і стати учасником мережі

Матеріали базового навчання - відтепер у вільному доступі!

Читати повністю

Матеріали базового навчання для кандидатів на участь у РЕГІОНЕТ викладено на порталі мережі у вільному доступі

Відеозаписи заходів РЕГІОНЕТ та партнерів мережі

Читати повністю

Відеозаписи, зроблені мережею РЕГІОНЕТ: власні заходи та заходи партнерів мережі

Партнери

 
 
  • УАРОР

    Українська асоціація районних та обласних рад

  • АМУ

    Асоціація міст України

  • ВАССР

    Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад

  • Мінрегіон

    Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

  • komsamovr

    Секретаріат Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України

  • www.narda.org.ua

    Асоціація агенцій регіонального розвитку України

  • www.coe.kiev.ua

    Офіс Ради Європи в Україні

  • DESPRO

    Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

  • ІГС

    Інститут громадянського суспільства

  • АММУ

    Асоціація малих міст України

  • НАДУ

    Національна академія державного управління при Президентові України

  • Відродження

    Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження»

  • УНЦПД

    Український незалежний центр політичних досліджень

  • ЦППР

    Центр політико-правових реформ

  • Мережа центрів

    Громадська спілка "Мережа Центрів правової інформації та консультацій"

  • НАСДСУ

    Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України

  • Ресурсний центр

    Центр управління знаннями «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку»

У Вінниці відбувся бізнес-семінар "Відкрий для себе Нідерланди. Нові горизонти економічного та фінансового співробітництва"

19.05.2017
У рамках офіційного візиту до Вінницької області представників нідерландської торгової місії на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером, 18 травня у Вінниці відбувся бізнес-семінар, присвячений питанням співпраці України та Нідерландів, а також ознайомлення місцевого бізнесового середовища з інструментами підтримки, які працюють на європейському ринку.

Участь у роботі заходу взяв також голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Відкриваючи роботу семінару, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер відзначив позитивний бізнес-клімат, що панує у Вінницькому регіоні.

"Мене тішить можливість бути сьогодні тут, тому що бізнес-клімат тут відкритий, конкурентноздатний і обіцяє справедливі та конкурентні можливості, - зауважив пан Посол. - Склад нашої місії - близько 17 компаній, які відображають 4 сектори голландської економіки. Більшість компаній – малі та середні, і вони справді шукають можливості, як розширити свої мережі, як шукати партнерів і працювати з вами тут, в Україні. І наша місія сьогодні – показати вам, що Нідерланди є надійним партнером для української економіки, і ми готові зробити свій вклад в її інноваційний розвиток".

З вітальним словом до учасників семінару звернувся також голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій. Керівник області, насамперед, висловив дипломату подяку за візит такої потужної делегації, відтак акцентував увагу на нових можливостях, які відкриваються сьогодні перед українським бізнесом.

"У 2015 році в дуже непростих умовах була підписана економічна частина Угоди про асоціацію з ЄС. Тоді Євросоюз надав для українського бізнесу можливість митних преференцій, і я пам’ятаю, що було чимало думок з приводу того, чи готовий наш бізнес до тих перспектив, які перед ним відкриваються. Сьогодні, у травні 2017 року, ми бачимо, як істотно за ці 2 роки змінюється географія ведення бізнесу, географія пошуку партнерів. І мені дуже приємно, що ми в цій частині дивимося якраз в сторону Європейського Союзу", - зазначив Валерій Коровій.

Голова облдержадміністрації підкреслив, що сьогодні можна вести мову про нові можливості для українців і в контексті підписання угоди про безвізовий режим.

"Я переконаний, що це великий крок вперед, який починає формувати нове середовище, як для наших громадян, так і для бізнесу. І позитивний ефект від цього впливу ми відчуємо не раніше, ніж через 5-10 років. Але це середовище інше не тільки з точки зору ментальності, це й долання мовних бар’єрів, можливість представникам бізнесу вільно комунікувати", - зауважив керівник ОДА.

Він також акцентував увагу на тому, що в силу економічного укладу Вінницької області та структури економіки регіону, саме голландський капітал є сьогодні дуже активним учасником багатьох аграрних проектів, що реалізуються в області. Відтак побажав учасникам заходу плідної роботи та позитивних вражень.

В ході семінару спікери інформували учасників засідання про ключові пріоритети, сектори та проекти співпраці України та Нідерландів, наявні фінансові інструменти для малого та середнього бізнесу та ознайомили присутніх з програмами банку FMO в Україні, механізмами підтримки українських експортерів та досвідом проекту державно-приватницького партнерства PIB FoodTechLink в Україні.

За матеріалами www.vin.gov.ua